Złóż zamówienie
                                                   Oplata i dostawa
W naszym sklepie internetowym funkcjonuje tylko płatność online.
Kiedy jesteś z kraju anglojęzycznego idź do sttony speedcuttergraff.com
Kiedy jesteś z Niemczech lub kraju niemieckojęzycznego idź do strony speedcuttergraff.de.
 
Zamówienia, opłacone przed godziną 17:00, wysyłane są w dniu opłaty.
Zamówienia, opłacone po godzinie 17:00, a także opłacone w dni świąteczne i weekendy, wysyłane są następnego dnia roboczego po godzinie 17:00.
 
Dla złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym należy:
1) Nacisnąć przycisk „Złóż zamówienie”.
2) Wybrać ilość tarcz.
3) Podać swoje dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres dostawy, numer telefonu, adres e-mail.
4) W sekcji „Komentarz”, w przypadku konieczności, można podać szczegóły, dotyczące zamówienia.
5) Nacisnąć przycisk „Zamów” i dokonać płatności online.
6) Po złożeniu zamówienia na podany e-mail zostanie wysłany numer do śledzenia paczki. Link do kontroli lokalizacji zamówienia – na stronie Republikanskiego Przedsiębiorstwa Unitarnego „Białpoczta” i na stronie "Poczta Polska".
7) Dostawa jest włączona do kosztu zamówienia przy zamówieniu do 20 sztuk włącznie, przy wysyłkach hurtowych dostawa rozliczana jest indywidualnie.
 
Opłata przez system PayPal
PayPal jest systemem płatności online. Podstawowe PayPal  konta i wiele transakcji finansowych są bezpłatne.
Jeżeli chcesz korzystać z wielu PayPal funkcji, musisz dodać i sprawdzić konto czekowe lub kartę kredytową.
 
Bezpieczeństwo
PayPal zabezpiecza Twoje dane finansowe w bezpieczny sposób zaszyfrowane, dzięki czemu możesz z pewnością płacić w Internecie, nawet jeśli nie znasz sprzedawcy.
 
Ochrona
Możesz otrzymać zwrot pieniędzy za pomocą Ochrony nabywcy, jeśli coś pójdzie nie tak. Możemy również zwrócić koszty wysyłki zwrotnej, jeśli chcesz wysłać coś z powrotem.
 
Zasady wysyłki:
Zamówienia są wysyłane pocztą lotniczą do dowolnego miejsca  na całym świecie. Koszt wysyłki jest wliczony w cenę produktu. Nie pobieramy dodatkowych opłat przy odbiorze zamówienia z lokalnego urzędu pocztowego. 
 
Opłata kartą bankową VISA, MasterCard przez system Assist:
Opłaty dokonuje się przez Internet w trybie czasu rzeczywistego po złożeniu zamówienia.
 
Do dokonania operacji finansowej używa się karty systemów międzynarodowych VISA (wszystkich rodzajów), MasterCard (w tym Maestro), emitowane przez jakikolwiek bank świata.
 
Kod CVV2 / CVC2  to numer kontrolny składający się z trzech cyfr, który jest nadrukowany na odwrocie karty bankowej. Numer ten zwykle jest nadrukowany w prawym górnym rogu pasu specjalnego dla podpisu. Wprowadzenie numeru jest koniecznie, aby potwierdzić, że karta jest używana przez prawdziwego właściciela.
 
Przy wyborze płatności za pomocą karty bankowej, przetwarzanie płatności (w tym wprowadzenie numeru karty bankowej) dokonuje się przez Spółkę z o. o. „Kompania płatności elektronicznych” ASSIST” z wykorzystaniem kompleksu programowo-sprzętowego systemu płatności elektronicznych ASSIST, który przeszedł certyfikację międzynarodową.
 
W systemie, zapewniającym bezpieczeństwo płatności, jest wykorzystany protokół zabezpieczeniowy TLS dla przekazania informacji konfidencjalnej od klienta na serwis i dalszego opracowania w centrum przetwarzania. To znaczy, że dane konfidencjonalne płatnika (rekwizyty karty, dane rejestracyjne i inne) nie są wprowadzane do sklepu internetowego, ich opracowanie  jest całkowicie zabezpieczone i nikt nie może otrzymać danych personalnych i bankowych klienta. Oprócz tego przy opracowaniu płatności poprzez karty bankowe jest wykorzystana technologia bezpieczna 3D-Secure, która koniecznie jest wymagana przez międzynarodowy system płatniczy Visa i MasterCard.
 
Aby opłacić w ten sposób należy:
1) Po naciśnięciu przycisku „Złóż zamówienie” system prowadzi do strony dostawcy płatności elektronicznych belassist.by, zapewniającej bezpieczeństwo płatności. Serwer autoryzacji ustala z nabywcą połączenie przez protokół zabezpieczeniowy TLS i przyjmuje od nabywcy parametry jego karty bankowej (numer karty, data zakończenia ważności, imię posiadacza karty w tej transkrypcji, która jest zamieszczona na karcie bankowej, a także numer CVC2 lub CVV2, podane na odwrotnej stronie karty). Operacja opłaty kartą bankową online jest całkowicie konfidencjonalna i bezpieczna.
2) Dane personalne i rekwizyty karty nie są wprowadzone na naszej stronie, lecz na stronie autoryzacji systemu płatniczego. Dostęp do nich dokonuje się według protokołu bezpiecznego przekazania danych TLS, też są stosowane technologie bezpiecznych płatności internetowych Verified by Visa i MasterCard Secure Сode.
3) Do opłaty są akceptowane karty systemów płatniczych Visa International, MasterCard (w tym Maestro) wszystkich klas i banków. Polecamy uprzednio zwrócić się do swojego banku, żeby przekonać się w tym, że karta może być wykorzystana dla płatności w Internecie.
 
Przyczyny odmowy autoryzacji mogą być następujące:
1) Na karcie jest niedostateczna ilość środków dla opłaty zamówienia.
2) Bank, który wyprodukował kartę nabywcy, ustalił zakaz opłat w Internecie.
3) Wygasł czas oczekiwania wprowadzenia danych karty bankowej.
4) Wprowadzone dane nie były potwierdzone na stronie płatniczej, pomyłka formatu danych itp.
 
W zależności od przyczyny odmowy w autoryzacji dla rozwiązania pytania można:
1) Zwrócić się za wyjaśnieniem do banku, który wyprodukował kartę nabywcy.
2) W przypadku niemożliwości rozwiązania problemu przez bank powtórzyć próbę opłaty, korzystając z karty, wyprodukowanej przez inny bank.
 
Dostawa dokonuje się:
Przesyłką poleconą lotniczą do jakiegokolwiek miasta świata, przy tym koszt dostawy jest włączony do kosztu zamówienia, to znaczy, że dopłacać przy odebraniu zamówienia na poczcie nie trzeba.
 
Informacje ogólne:
Pracujemy od 09:00 do 17:00 w dni robocze. Sobota i niedziela – weekend.
Złożyć zamówienie można całodobowo!
 
Przy złożeniu zamówienia koniecznymi są pola: e-mail, dokładny adres z podaniem kodu pocztowego, telefon w formacie międzynarodowym.